facebook

POS riešenia

 

elcom glamor 3

Elcom Glamor

Súhra čistých a elegantných línií s pevnou a odolnou hliníkovou konštrukciou. Glamor sa stane ozdobou vašej prevádzky vďaka svojmu luxusnému a elegantnému vzhľadu.

 

Elcom Cubee

POS zariadenie s tenkým, len 10 mm širokým rámom displeja. 15“ rezistívny displej je vhodný do prostredia s obsluhou v gumených rukaviciach alebo so znečistenými rukami. Údržba zariadenia je mimoriadne jednoduchá, zariadenie možno čistiť bežnými čistiacimi prostriedkami.

Elcom Bravo Winlcom Bravo Win

Elcom Bravo Android

Praktický a polohovateľný, s 15,6“ rezistívnym displejom a širokými možnosťami pripojenia externých zariadení. Vďaka štýlovému dizajnu zapadne do akejkoľvek prevádzky, o čom svedčí aj víťazstvo v prestížnej súťaži iF Design Award.

Elcom Wonder

15“ kapacitný displej, predný panel odolný voči prachu a vode s triedou ochrany IP65, široká škála pripojiteľných externých zariadení, odolná konštrukcia a kompaktné rozmery spolu tvoria výnimočné zariadenie za bezkonkurenčnú cenu.
 

UniqPC 150

Trieda ochrany IP65 na prednom panely a IP54 na celom zariadení zabezpečia výdrž aj v najnáročnejších prevádzkach, ktoré musia nekompromisne odolávať vode, prachu aj nárazom. POS systém UniqPC 150 si nájde miesto všade tam, kde je bezproblémový chod podmienkou, nielen želaním.
 

UniqPC 190

Trieda ochrany IP65 na celom zariadení odoláva prachu, otrasom a vode. Dostatočne široký a odolný 19″ displej je ovládateľný všetkými desiatimi prstami aj v rukaviciach. Kamera, mikrofón a reproduktory zabezpečia prehľadnú komunikáciu a bezproblémový chod v nehostinnom prostredí najnáročnejších prevádzok.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt tdc 5000

TDC-5000PC

TDC-5000 PC s uhlopriečkou 10,4“ a kompaktnými rozmermi je ideálnym riešením pre prevádzky s nárokmi na úsporu miesta a kvalitu zobrazovaných informácií s možnosťou výberu displeja.
COMPUTER CLUB, s.r.o., Design by PD, COMPCLUB.SK