facebook

eKASA

eKasa a online

Dňa 4. decembra schválila Národná rada Slovenskej republiky novelu zákona o používaní Elektronických registračných pokladníc.

Aké dôsledky bude mať táto skutočnosť na všetkých majiteľov a prevádzkovateľov súčasných registračných pokladníc a fiškálnych zariadení?

Určite ste sa už v médiách stretli s pojmami ako „online“ alebo „eKasa“. O čo teda ide: Veľmi zjednodušene povedané, každá elektronická pokladnica bude napojená do internetu a bude odosielať vybrané dáta o prebiehajúcich transakciách na Finančnú správu Slovenskej republiky. Je to rozdiel v porovnaní so súčasným systémom, kedy sú dáta o transakciách uchovávané iba v pokladnici.

Aby všetci majitelia a prevádzkovatelia elektronických pokladníc spĺňali pravidlá nového zákona, budú musieť mať v druhom kvartáli budúceho roka pokladnicu, schopnú pripojiť sa „online“ do siete. Avšak pozor - pokladnicu typu eKasa budete môcť začať používať najskôr od 1. apríla 2019. Do tohto dátumu musia všetky podnikateľské subjekty používať existujúce pokladnice podľa pôvodného znenia zákona.

S našou spoločnosťou však môžete nakupovať s istotou. Ak si potrebujete kúpiť novú pokladnicu už teraz, ku každému modelu od nás dostanete v cene zariadenia kupón na dodávku hardvéru pre aktualizáciu zakúpenej pokladnice na systém eKasa. Využite túto jedinečnú možnosť už teraz.
 

Prechod na systém eKasa

Vážení obchodní partneri,

dovoľujeme si Vás osloviť s ponukou na upgradovanie Vašich pokladníc na systém „eKasa“.
Určite ste sa dopočuli, že v decembri minulého roka, schválila Národná rada Slovenskej republiky novelizáciu zákona ohľadom registračných pokladníc.
Dôsledkom tejto novely, bude musieť byť každá registračná pokladnica pripojená na internet a bude musieť zasielať určité údaje o predaji na server Finančnej správy Slovenskej republiky a zároveň budú tieto dáta uchovávané aj priamo v pokladnici.
Pokladnice typu ekasa sa budú musieť začať používať najskôr od 1. 7. 2019, pričom proces upgradovania Vašich pokladníc bude musieť byť vykonaný v rozmedzí dátumov 1. 4. – 30. 6. 2019.

Aby ste mali istotu v tom, že v Zákonom stanovenom období Vaše existujúce fiškálne zariadenie prerobíme na systém eKasa, bude potrebné si upgradovací balíček predobjednať. Vyplnením objednávkového formulára a uhradením sumy za upgradovací balíček získate nielen istotu prechodu na systém eKasa, ale zároveň získate zľavu na servisný úkon spojený s upgradovaním pokladnice.
 
Vyplniť objednávkový formulár a uhradiť sumu za upgradovací balíček je potrebné do 
10. 2. 2019.
Objednávkový formulár
A koľko Vás to bude celý tento prechod na eKasu stáť?
 
                                   Pokladnica                           Cena upgradovacieho balíčka
ELCOM Euro 50/150/EFox 128,4€ s DPH
ELCOM Euro 100/200/2100  134,4€ s DPH
Pokladnice ELCOM Euro 500, Euro 1000, Euro 2000, Euro 2500, Euro 200TX a fiskálne tlačiarne Mini EFox, 500FP a ihličkové tlačiarne sa nebudú dať upgradovať na eKasu a zákazníci si budú musieť zakúpiť novú pokladnicu / tlačiareň.
 
Cena servisného úkonu
So zaplatenou zálohou 60 € s DPH
Bez zaplatenej zálohy 78 € s DPH
 
V objednávkovom formulári je potrebné vyplniť údaje o Vašej firme a dopísať množstvo a typ a pokladníc, ktoré vlastníte a ktoré chcete prerobiť na eKasu.

Uhradiť upgradovací balíček môžete buď prevodom po vystavení faktúry alebo osobne v hotovosti / platobnou kartou  na našich prevádzkach.

 
Objednávkový formulár nájdete --->TU<---
COMPUTER CLUB, s.r.o., Design by PD, COMPCLUB.SK